Відділ хореографії

         Танець – один з найдавніших видів мистецтва, який складався і розвивався упродовж тисячоліть під впливом географічних, соціальних та історичних умов.

         В танці народ висловлює висловлює  свої думки та почуття, ставлення до навколишнього світу, природи. Танець розвиває художньо-естетичний смак дитини, любов до прекрасного

         Танець - найпопулярніший з видів мистецтва серед дітей. Щодня тисячі любителів танцю приходять в хореографічні колективи, танцювальні ансамблі і студії.

         Велике значення має хореографія і для фізичного розвитку дитини. Ті, хто займаються цим видом мистецтва набувають струнку поставу, легко та граціозно рухаються, поліпшується координація рухів.

      В 2009 році клас очолила Яковчук Марина Вікторівна, випускниця Кам’янець - Подільського коледжу культури і мистецтв, Київської національної академії культури і мистецтв. Разом з класом класичного танцю відкривається клас народно-сценічного танцю.

         1 вересня 2012 року роботу продовжує фахівець  Чешева Тетяна Євгенівна, яка закінчила Воронежське училище культури.

         Станом на 1 вересня 2014 року на відділі хореографії працює 2 викладачі Чешева Т.Є., та Яковчук М.В. навчається  більше 70 дітей. Діти успішно опановують навчальну програму з класичного, народно-сценічного танцю. Під час навчального процесу діти також опановують спортивно-бальний танець, історію хореографічного мистецтва, музичну грамоту. Діти є учасниками міських та районних конкурсів  з хореографії.

    Якісному проведенню уроків сприяє цікавий музичний матеріал підібраний нашими концертмейстерами з класичного та народного танцю.

         Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до прекрасного мистецтва танцю, поринути в світ прекрасного.                   

Відкритий урок

22 квітня відбувся відкритий урок в класі хореографії з класичного танцю на тему: « Вплив екзерсису біля станка на постанову танцівника», для учнів 4 класу, викладач Яковчук М.В.  Діти із задоволенням виконували вправи задані викладачем, відповідали на запитання, та уважно слухали пояснення викладача, яка детально розповідала про кожну вправу, особливості виконання, та значення кожної вправи для постанови танцівника, та вплив на суглобо-м*язовий апарат виконавця. Урок пройшов на високому рівні.

 Учні показали високий рівень танцювальної майстерності, продемонстрували класичний екзерсис біля станка, оберти  по діагоналі, та на середині зали, різноманітні танцювальні комбінації.